FTR

FTR

Te uniwersalne motocykle cechują się dużą mocą silnika i zwrotnością. Dzięki pionowej, wygodnej pozycji za kierownicą zapewniają one łatwość prowadzenia zarówno na górskich drogach, jak i w mieście.

Wszechstronność

Dzięki podnóżkom umiejscowionym w osi ciała oraz kierownicy zamontowanej na wysokości pasa kierowcy motocykle z serii FTR zapewniają zrównoważoną pozycję do jazdy sportowej i relaksujących przejażdżek.

Osiągi

Mocny, chłodzony cieczą silnik V-twin o pojemności 1203 cm3 oraz responsywny układ kierowniczy gwarantują zwrotność motocykla i niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Minimalistyczny styl

Seria FTR to motocykle bez zbędnych dodatków. Każdy ich detal oraz element wykończenia powstał w jednym celu — aby dawać radość z jazdy.

POŁĄCZENIE STYLU
I WYDAJNOŚCI

Dzięki DNA sprawdzonemu w American Flat Track, dziedzictwo jest kontynuowane dzięki udoskonaleniom kultowej platformy FTR - przenosząc osiągi uliczne, przystępność i kontrolę na zupełnie nowy poziom. Ten niezrównany amerykański V-twin czeka by być Twoją ucieczką w kolejny weekend.

WYGLĄDA NA SZYBKI, NAWET STOJĄC

Linia FTR obejmuje starannie dopracowany silnik, zawieszenie dostrojone do jazdy ulicznej oraz 17-calowe opony i koła; razem zapewniają światowej klasy osiągi, jednocześnie sprawiając, że motocykl jest bardziej.

Znajdź dealera w pobliżu