FTR

FTR

Te uniwersalne motocykle cechują się dużą mocą silnika i zwrotnością. Dzięki pionowej, wygodnej pozycji za kierownicą zapewniają one łatwość prowadzenia zarówno na górskich drogach, jak i w mieście.

Wszechstronność

Dzięki podnóżkom umiejscowionym w osi ciała oraz kierownicy zamontowanej na wysokości pasa kierowcy motocykle z serii FTR zapewniają zrównoważoną pozycję do jazdy sportowej i relaksujących przejażdżek.

Osiągi

Mocny, chłodzony cieczą silnik V-twin o pojemności 1203 cm3 oraz responsywny układ kierowniczy gwarantują zwrotność motocykla i niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Minimalistyczny styl

Seria FTR to motocykle bez zbędnych dodatków. Każdy ich detal oraz element wykończenia powstał w jednym celu — aby dawać radość z jazdy.

Poznaj rodzinę

FTR R Carbon

FTR R Carbon

Cena już od 92 900 PLN
FTR Sport

FTR Sport

Cena już od 79 900 PLN
FTR Rally

FTR Rally

Cena już od 78 900 PLN
FTR

FTR

Cena już od 68 666 PLN

POŁĄCZENIE STYLU
I WYDAJNOŚCI

Dzięki DNA sprawdzonemu w American Flat Track, dziedzictwo jest kontynuowane dzięki udoskonaleniom kultowej platformy FTR - przenosząc osiągi uliczne, przystępność i kontrolę na zupełnie nowy poziom. Ten niezrównany amerykański V-twin czeka by być Twoją ucieczką w kolejny weekend.

WYGLĄDA NA SZYBKI, NAWET STOJĄC

Linia FTR obejmuje starannie dopracowany silnik, zawieszenie dostrojone do jazdy ulicznej oraz 17-calowe opony i koła; razem zapewniają światowej klasy osiągi, jednocześnie sprawiając, że motocykl jest bardziej.

Znajdź dealera w pobliżu