Scout

Scout

Indian Scout to połączenie zainspirowanego 120-letnią historią marki legendarnego stylu, nowoczesnych osiągów i rozwiązań technologicznych ułatwiających prowadzenie bez uszczerbku dla przyjemności z jazdy.

Uniwersalny styl

Motocykle z serii Scout trafią w każde gusta. Zwolennicy klasycznych linii z pewnością docenią wersję standardową, natomiast model Scout Rogue będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli czarnego wykończenia.

Bezkonkurencyjna stabilność

Lekka konstrukcja i nisko osadzony środek ciężkości sprawiają, że Scout to motocykl, który prowadzi się pewnie i nadaje się dla każdego kierowcy.

Osiągi

Imponujące osiągi to wynik doskonałego stosunku mocy do masy.

Liczne możliwości personalizacji

Oferta marki Indian obejmuje rozmaite akcesoria — od dodatków podwyższających moc po powiększone siedzenia, lusterka, sakwy i owiewki poprawiające komfort podczas dłuższych podróży.

Legenda marki Indian Motorcycle

Doświadcz radości z jazdy Indianem Scout. Każda z wersji modelowych oferuje nieokiełznaną moc i doskonałe właściwości jezdne.

Każdy motocykl to prawdziwy majstersztyk

Wszystkie modele Indian Scout są pieczołowicie montowane przez naszych specjalistów tak, jakby to były ich własne motocykle. Ta dbałość o szczegóły sprawia, że Scout jest doskonałym połączeniem legendarnego wzornictwa i nowoczesnego stylu.

Znajdź dealera w pobliżu