Scout

Scout

Indian Scout to połączenie zainspirowanego 120-letnią historią marki legendarnego stylu, nowoczesnych osiągów i rozwiązań technologicznych ułatwiających prowadzenie bez uszczerbku dla przyjemności z jazdy.

Uniwersalny styl

Motocykle z serii Scout trafią w każde gusta. Zwolennicy klasycznych linii z pewnością docenią wersję standardową, natomiast model Scout Rogue będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli czarnego wykończenia.

Bezkonkurencyjna stabilność

Lekka konstrukcja i nisko osadzony środek ciężkości sprawiają, że Scout to motocykl, który prowadzi się pewnie i nadaje się dla każdego kierowcy.

Osiągi

Imponujące osiągi to wynik doskonałego stosunku mocy do masy.

Liczne możliwości personalizacji

Oferta marki Indian obejmuje rozmaite akcesoria — od dodatków podwyższających moc po powiększone siedzenia, lusterka, sakwy i owiewki poprawiające komfort podczas dłuższych podróży.

POZNAJ RODZINĘ

Scout

Scout

Cena już od 75 900 PLN
Scout Bobber

Scout Bobber

Cena już od 78 900 PLN
Scout Rogue

Scout Rogue

Cena już od 79 900 PLN

Legenda marki Indian Motorcycle

Doświadcz radości z jazdy Indianem Scout. Każda z wersji modelowych oferuje nieokiełznaną moc i doskonałe właściwości jezdne.

Każdy motocykl to prawdziwy majstersztyk

Wszystkie modele Indian Scout są pieczołowicie montowane przez naszych specjalistów tak, jakby to były ich własne motocykle. Ta dbałość o szczegóły sprawia, że Scout jest doskonałym połączeniem legendarnego wzornictwa i nowoczesnego stylu.

Znajdź dealera w pobliżu