Cruiser

Cruiser

Te motocykle są wprost stworzone na długie trasy. Są jednocześnie stylowe i ekscytujące, natomiast relaksująca pozycja za ich kierownicą, intuicyjny układ kierowniczy oraz nisko osadzony środek ciężkości zapewniają łatwość prowadzenia.

Klasyczny styl

Wiele osób właśnie tak wyobraża sobie prawdziwy motocykl — o idealnych proporcjach i z wysokiej jakości wykończeniem.

Łatwość prowadzenia

Połączenie płynnie rozwijanej mocy oraz lekkiej ramy z nisko osadzonym siedzeniem sprawia, że te motocykle są przystępne nawet dla początkujących użytkowników i osób o niższym wzroście.

Wrażenia, których nie da ci żaden inny motocykl

Cechy charakterystyczne dla motocykli typu cruiser to potężne silniki i minimalizm. Doskonale nadają się one dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jednośladami, ale nie tylko — za radość z jazdy docenią je również bardzo doświadczeni kierowcy.

Opcje personalizacji

Każdego cruisera możesz dostosować ściśle do swoich preferencji dzięki szerokiej gamie praktycznych i stylowych dodatków, takich jak tłumiki, siedzenia, akcesoria transportowe oraz lusterka.

POZNAJ RODZINĘ

UCIEKNIJ OD HAŁASU

Cruisery Indian Motorcycle są potężnymi, mechanicznie zaprojektowanymi pojazdami o ponadczasowym stylu. Opływowy wygląd bez żadnych dodatków jest regułą, skórzane torby lub przednia szyba wyjątkiem.

ARTYZM SPOTYKA SIĘ Z AMERYKANĄ

Autentyczny design i kunszt wykonania tego cruisera to ukłon w stronę przeszłości Ameryki. Wystarczy jedno spojrzenie, aby poznać szczegóły, które składają się na klasykę motocykli Indian.

Znajdź dealera w pobliżu