Bagger

Bagger

Te wygodne motocykle są wręcz stworzone na trasy — zawierają nowoczesne rozwiązania technologiczne i udogodnienia, które świetnie sprawdzą się w dłuższych podróżach, ale nie tylko.

Moc ma znaczenie

Dzięki chłodzonym powietrzem lub cieczą silnikom o dużej pojemności motocykle typu bagger to prawdziwe pożeracze kilometrów.

Opcje personalizacji

Oferta baggerów obejmuje motocykle w różnym stylu — od wersji „retro” po nowocześnie wyglądające modele z kunsztownie zaprojektowanymi czarnymi dodatkami.

Przestrzeń bagażowa

Kufry zapewniają dużą ilość miejsca do przechowywania wyposażenia do jazdy, bagażu oraz innych przydatnych w trasie przedmiotów.

Ochrona przed wiatrem

Dopasowane do indywidualnych potrzeb, mocowane do ramy owiewki i przednie szyby doskonale chronią przed silnym i zimnym wiatrem.

ZRODZONY Z KONIECZNOŚCI PRZEMIENIONY W DZIEDZICTWO

Zrodzone z wojskowej konieczności na początku XX wieku, motocykle typu bagger przekroczyły granice epok i stały się ikonami szos. Od czasu ich wprowadzenia, Indian Motorcycle uosabia połączenie stylu i treści, które definiuje klasę. W tym roku nie jest inaczej.

FORMA SPOTYKA SIĘ Z FUNKCJĄ

Zazwyczaj wyposażone w twarde kufry i przednią szybę lub owiewkę, są motocyklami znanymi ze swojej wszechstronności. Baggery można łatwo dostosować do własnych potrzeb i są one zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem na drodze.

Znajdź dealera w pobliżu