Cruiser

Cruiser

Indian Motorcycle na nowo definiuje ikonę amerykańskiego cruisera. Są idealnym połączeniem starego i nowego - ponadczasowy design uzupełniony o nowoczesną technologię, osiągi i zero kompromisów.

PROSTE, AUTENTYCZNE WZORNICTWO

Więcej tego, czego potrzebujesz. Mniej tego, co nie jest Ci potrzebne. Prosta rama Chiefa jest doskonałym przykładem na pozwolenie temu, co naprawdę ważne, zabłysnąć - kompaktowy, sportowy rozstaw osi, odsłonięte tylne amortyzatory, wygodne, nisko osadzone siedzenie i niewiarygodna moc.

DUŻA MOC W PRZYSTĘPNEJ FORMIE

Płynna jazda z mocą, jaką daje legendarny silnik V-twin Thunderstroke. Doświadcz potężnego motocykla bez konieczności rezygnacji ze zwinnego prowadzenia.

WYBOISTA PRZESZŁOŚĆ, ZAAWANSOWANA TECHNOLOGICZNIE PRZYSZŁOŚĆ

Motocykle Cruiser są skupione na dziedzictwie, ale niemożliwe byłoby tworzenie większej historii bez uwzględnienia przyszłości. Nowoczesne udogodnienia, takie jak ekran dotykowy ukryty pod postacią analogowego wskaźnika, ułatwiają jazdę i zwiększają jej bezpieczeństwo - a wszystko to ukryte w niewidocznym miejscu.

NOWE IKONY

Cruisery Indian Motorcycle to prawdziwie nowoczesne ikony. Dodając do tego dziedzictwa - w 100 rocznicę powstania modelu Chief, Indian Motorcycle nie tylko wprowadził niewielką aktualizację. Stworzyliśmy go na nowo.

UCIEKNIJ OD HAŁASU

Cruisery Indian Motorcycle są potężnymi, mechanicznie zaprojektowanymi pojazdami o ponadczasowym stylu. Opływowy wygląd bez żadnych dodatków jest regułą, skórzane torby lub przednia szyba wyjątkiem.

ARTYZM SPOTYKA SIĘ Z AMERYKANĄ

Autentyczny design i kunszt wykonania tego cruisera to ukłon w stronę przeszłości Ameryki. Wystarczy jedno spojrzenie, aby poznać szczegóły, które składają się na klasykę motocykli Indian.

Znajdź dealera w pobliżu