Inspiracja płynnymi liniami i legendarnym wzornictwem. Stal i tusz łączą się.

WYGRAJ ŚWIATOWEJ KLASY CUSTOMOWY TATUAŻ

Weź udział w konkursie "Test-Ride and Win" organizowanym przez Indian Motorcycle, we współpracy ze studiami tatuażu No Regrets.

Możesz wygrać dwudniową sesję studyjną o wartości 6000 € w ramach opłaconej wycieczki do Wielkiej Brytanii, która obejmuje unikalny, wybrany przez Ciebie wzór wykonany przez jednego z czołowych artystów tatuażu na świecie.

W celu wzięcia udziału w konkursie, wystarczy zarejestrować się online i zarezerwować jazdę próbną motocyklem Indian u lokalnego dealera.

Projekty czołowych artystów tatuażu na świecie spotykają się z nowym modelem 2022 Chief. Zainspirowany płynnymi liniami zupełnie nowego Indian Motorcycle Chief, konkurs "Test-Ride & Win" jest promowany przez trzech wyróżnionych artystów i czterdziestu innych wiodących światowych tatuażystów, którzy będą rywalizować o urzeczywistnienie swoich projektów w stali i farbie na motocyklu Chief z rocznika 2022 jeszcze tej jesieni.

Wyróżniony Artysta - Carlos Torres - USA

Carlos specjalizuje się w czarnym i szarym realizmie oraz surrealizmie. Mieszkający w USA Carlos uwielbia tworzyć dla swoich klientów oryginalne, niepowtarzalne dzieła sztuki, które były prezentowane w międzynarodowych galeriach sztuki. Oprócz tatuowania, Carlos lubi fotografować swoje własne materiały referencyjne i malować.

Instagram ID: @carlostorresart

Wyróżniony Artysta - Mayonaize - Australia

Mayonaize, współczesny artysta plastyk, specjalizuje się w wykorzystywaniu unikalnych kaligraficznych skryptów w swoich pracach. Graffiti wywarło duży wpływ na jego eklektyczną twórczość, tworząc ugruntowany profil na scenie street-artu w Melbourne.

Instagram ID: @mayonaize

Wyróżniony Artysta - Shige - Japonia

Shige, wykwalifikowany inżynier motocyklowy, nauczył się sztuki tatuażu około 1995 roku i stał się bardzo szanowanym japońskim artystą, specjalizującym się w wyjątkowo szczegółowych, tradycyjnych kombinezonach na całe ciało, wykonywanych w jego prywatnym studiu w Jokohamie.

Instagram ID: @shige_yellowblaze

UK tattoo artists featured in video and photoshoot:
Lauren Gow – @laurenjaynegow
McKenzie – @mckenzietattooer

Tworząc Legendę - Indian Motorcycle x No Regrets

Zasady i Warunki

Weź udział w jeździe próbnej motocyklem Indian, aby mieć szansę na wygranie sesji tatuażu z artystą światowej klasy o wartości do 6000 € i do dwóch dni w studiu tatuażu.

"No Regrets" pokryje koszt maksymalnie dwudniowej sesji w studiu tatuażu, którą wykona artysta wybrany przez zwycięzcę z listy zakwalifikowanych artystów światowej klasy. Pełna lista zakwalifikowanych artystów zostanie opublikowana na (stronie internetowej) (data). Jeśli projekt tatuażu uzgodniony ze zwycięzcą przekroczy dwa dni, zwycięzca będzie odpowiedzialny za opłacenie wszelkich dodatkowych kosztów związanych ze studiem. Tatuaż zostanie wykonany w wyznaczonym studiu NoRegrets w Londynie w kwietniu 2022 roku - (ostateczna data do potwierdzenia).

Projekt tatuażu jest wykonywany według uznania artysty w pełnej konsultacji ze zwycięzcą. Wybrany artysta ma prawo do odrzucenia tatuażu, jeśli jego wykonanie jest nieopłacalne. Alternatywny artysta może zostać wybrany z listy zakwalifikowanych, jeśli nie można osiągnąć porozumienia w pierwszej instancji z wybranym artystą w sprawie preferowanego projektu tatuażu.

Nagroda jest niezbywalna i musi zostać wykorzystana przez zwycięzcę. Jeśli wykonanie tatuażu nie zajmie pełnych dwóch dni, wówczas nagroda stanowi całkowity czas potrzebny na jego wykonanie, jeśli jest krótszy niż dwa dni.

Zapoznaj się z treścią regulaminu.

Znajdź dealera w pobliżu