FTR

FTR

FTR zwraca na siebie uwagę i jest komentowany gdziekolwiek się pojawi. To najlepsze połączenie stylu i osiągów. Idealne połączenie weekendowej rozrywki i codziennych dojazdów do pracy. Wystarczająco mocny żeby pędzić po autostradzie, ale przy okazji bardzo zwinny, aby poradzić sobie w miejskiej dżungli.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

Udoskonalony, chłodzony cieczą silnik V-twin o pojemności 1203 cm3 generuje moc 123 KM i moment obrotowy 120 Nm.

ZWINNE, SPORTOWE PROWADZENIE

Wyprostowana pozycja do jazdy, niższa wysokość siedzenia oraz 17- calowe koła zapewniają pewną i precyzyjną jazdę. Zbiornik paliwa jest strategicznie umieszczony pod siedzeniem, aby obniżyć środek ciężkości, co poprawia równowagę masy i stabilność na zakrętach.

NAJLEPSZE DOPASOWANIE I WYKOŃCZENIE

Hamulce Brembo, układ wydechowy Akrapovic i regulowane zawieszenie Ohlins, FTR jest wyrazem jakości, precyzji wykonania, dziedzictwa marki i mocy.

Poznaj rodzinę

FTR R Carbon

FTR R Carbon

Cena już od 89 900 PLN
FTR S

FTR S

Cena już od 79 900 PLN
FTR Rally

FTR Rally

Cena już od 77 900 PLN
FTR

FTR

Cena już od 66 666 PLN

POŁĄCZENIE STYLU
I WYDAJNOŚCI

Dzięki DNA sprawdzonemu w American Flat Track, dziedzictwo jest kontynuowane dzięki udoskonaleniom kultowej platformy FTR - przenosząc osiągi uliczne, przystępność i kontrolę na zupełnie nowy poziom. Ten niezrównany amerykański V-twin czeka by być Twoją ucieczką w kolejny weekend.

WYGLĄDA NA SZYBKI, NAWET STOJĄC

Linia FTR obejmuje starannie dopracowany silnik, zawieszenie dostrojone do jazdy ulicznej oraz 17-calowe opony i koła; razem zapewniają światowej klasy osiągi, jednocześnie sprawiając, że motocykl jest bardziej.

Znajdź dealera w pobliżu