Bagger

Bagger

Spakuj się. Wyjedź. Uzyskaj przestrzeń, której potrzebujesz bez poświęcania stylu, którego pragniesz. Każdy Indian Motorcycle Bagger to świetny wybór, gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień.

OPCJE MOCY

Wybrane nowe modele dostępne są z chłodzonym cieczą silnikiem PowerPlus o pojemności 1770 cm3, który generuje moc 122 KM i moment obrotowy 178 Nm lub z nowym silnikiem Thunderstroke 116, który wytwarza moment obrotowy 171 Nm. Dwa nowe sposoby na dominację na drodze.

PEWNOŚĆ PROWADZENIA

Pozornie bez wysiłku przy każdej prędkości. Baggery Indian Motorcycle dają Ci styl i wszechstronność bez poświęcania zabawy.

SCHOWAJ SWOJE RZECZY

Przewóź swój sprzęt za pomocą różnych opcji modeli i akcesoriów, które pasują do każdego stylu jazdy.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Zachowaj prostotę, wybierając oświetlenie LED i bezkluczykowy zapłon, lub pójdź na całość, wybierając system audio premium, 7-calowy wyświetlacz z usługami sieciowymi i technologią Smart Lean Technology™.

ZRODZONY Z KONIECZNOŚCI PRZEMIENIONY W DZIEDZICTWO

Zrodzone z wojskowej konieczności na początku XX wieku, motocykle typu bagger przekroczyły granice epok i stały się ikonami szos. Od czasu ich wprowadzenia, Indian Motorcycle uosabia połączenie stylu i treści, które definiuje klasę. W tym roku nie jest inaczej.

FORMA SPOTYKA SIĘ Z FUNKCJĄ

Zazwyczaj wyposażone w twarde kufry i przednią szybę lub owiewkę, są motocyklami znanymi ze swojej wszechstronności. Baggery można łatwo dostosować do własnych potrzeb i są one zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem na drodze.

Znajdź dealera w pobliżu