INDIAN MOTORCYCLE RETURNS, STRONGER THAN EVER

INDIAN MOTORCYCLE POWRACA W LEPSZEJ FORMIE NIŻ KIEDYKOLWIEK

OKRES PO 2011 ROKU

Lata 2010-2020 były dla Indian Motorcycle dekadą pełną ekscytującego postępu i rozwoju. Po odrodzeniu marki wraz z przejęciem Indian Motorcycle przez Polaris Industries w 2011 roku firma powróciła na szlak, który w pierwszej połowie XX w. wytyczyli jej prekursorzy. Obecnie Indian Motorcycle Company z powodzeniem stosuje podejście oparte na zapewniających doskonałe osiągi innowacjach technologicznych, udanej współpracy partnerskiej oraz stale powiększającej się gamie autentycznych i kultowych motocykli.

W 2015 roku, chcąc przywrócić zakorzenioną w historii marki tradycję wspierania organizacji wojskowych i żołnierzy, firma Indian Motorcycle rozpoczęła wieloletnią współpracę z organizacją Veteran's Charity Ride (VCR) to Sturgis. VCR to organizacja non-profit zaangażowana w pomoc w leczeniu żołnierzy weteranów wszystkich rodzajów sił zbrojnych, którzy odnieśli rany, poważne obrażenia lub przeszli amputacje kończyn.

Jared Mees at the FTR Rally Winners Podium

Jared Mees

Zapoczątkowując powrót zespołu Indian Motorcycle Wrecking Crew, Jared „Jammer” Mees, wraz z kolegami z zespołu — braćmi Briarem i Bronsonem Baumanami, stał się prawdziwym liderem zawodów w żużlu amerykańskim. Ten młody zawodnik jest pięciokrotnym zdobywcą mistrzowskiego tytułu AMA Flat Track Grand National. Jest również zdobywcą serii zwycięstw w mistrzostwach w 2017 i 2018 roku.

Vicki Golden portrait

Vicky Golden

Od jej debiutu w świecie motocrossu, Vicki Golden zmienia sposób postrzegania kobiet jeżdżących na motocyklach crossowych. Dorastała w San Diego w stanie Kalifornia i bardzo wcześnie rozpoczęła przygodę z motocyklami oraz wyścigami motocyklowymi. Była pierwszą kobietą, która dołączyła do słynnego zespołu motocrossowego Metal Mulisha, i trzy razy z rzędu zdobyła złoty medal w zawodach X Games, w konkurencji Moto X Racing kobiet. W 2014 roku otrzymała nominację do nagrody ESPY dla najlepszej sportsmenki w kategorii sportów ekstremalnych. Niedawno Vicki dodała do swoich osiągnięć światowy rekord przejazdu przez „ścianę ognia”.

Travis Pastrana
Travis Pastrana
Stacked Car Jump

Travis Pastrana

W 2018 roku słynny kaskader, Travis Pastrana, powtórzył trzy z najbardziej spektakularnych skoków, które wykonał Evel Knievel. Travis dokonał tego w jednym podejściu, w czasie trzech godzin. Obejrzyj niewiarygodne skoki Travisa poniżej:

PRZEŁOMOWE MODELE

Wiodące na rynku motocykle o doskonałych osiągach, inspirowane dziedzictwem historycznych modeli Indian Motorcycle

Old sketch of the first-ever V-twin factory race bike

Chief

2013

Indian Motorcycle wprowadza do oferty pierwszy motocykl od czasu przejęcia marki przez Polaris — współczesny model Chief o wysokich osiągach, zainspirowany sukcesem pierwowzoru sprzed niemal stu lat.

Photo of the first Indian Scout built in 1920

Indian Scout

2014

Pierwszy od ponad 70 lat, zaprojektowany od nowa model Scout, który dołączył do pięciu modeli w powiększającej się gamie.

First Chief Motorcycle

FTR 1200

2017

Po zwycięskim powrocie do żużla amerykańskiego i debiucie specjalnego modelu FTR 750 firma Indian Motorcycle zaprezentowała model FTR 1200. To model, który „wyjechał” na ulice prostu z toru wyścigowego.

Indian Ace motorcycle

Indian Challenger

2019

Wraz z wprowadzeniem całkowicie nowego modelu Challenger 2020 Indian Motorcycle kontynuuje rozwój amerykańskich silników V-twin.

Ery w dziejach marki

Znajdź dealera w pobliżu